Film Dünyasının Gelmiş Geçmiş En Uzun Yasayan Oyuncusu Kimdir

3 Boyutlu Filmler Nasıl Yapılır?

Film yıldızları çoğu zaman zararlı alışkanlıklar, düzensiz hayatlar ve hatta psikolojik sorunlar sebepli intiharlarla anılsa da aralarından bazıları sağlıklı ve çok uzun hayatlar yaşadı. Peki, onlar kim? İlk ismimiz günümüzde hala yaşayan bir aktör, Kirk Douglas. 9 Aralık günü 100. yaş gününü kutlayan Kirk Douglas kendi gibi ünlü bir aktör olan Michael Douglas’ın da babasıdır. 1916, New York doğumlu olan Amerikalı aktör sayısız filmde oynamıştır ve bir de Oscar ödülü sahibidir.

100 Yaşını Görmüş Ünlüler Kimlerdir?

Amerikalı aktör Charles Lane, 2007 yılında jübile filmi olan Nightmare Before Christmas’da rol alırken tam 101 3 Boyutlu Filmler Nasıl Yapılır?yaşındaydı. 2007 yılında hayata veda eden aktör uzun ömrüyle tarihe geçmiştir. 1929 yılında oyunculuk kariyerine başlamıştır ve neredeyse ömrünün sonuna kadar kameraların önünden ayrılmamıştır. Bir diğer uzun ömürlü aktör, Oscar ödüllü George Burns’dür. Burns bir komedyendir, televizyon için de pek çok iş yapmıştır. George Burns 100. yaşına bastıktan 49 gün sonra hastalanarak hayatını kaybetmiştir.

İngiliz komedyen Bob Hope da uzun ömrüyle kendini listelere yazdırmayı başarmış bir İngiliz ünlüdür. Çeşitli filmlerde rol almış, pek çok radyo programı yapmış olan Hope, 1903 yılında doğmuştur. 2003 yılında, 100 yaşında hayata gözlerini yummuştur.3 Boyutlu Filmler Nasıl Yapılır?

Günümüzün En Yaşlı Aktörleri Kimlerdir?

Herkesin Uzay Yolu dizisinden hatırlayacağı Kaptan Kirk’i canlandıran William Shatner 83 yaşındadır. Komedi dizilerinin aranılan ismi, sempatik tavırlarıyla gençlerin kalbini çalan Betty White tam 92 yaşındadır ve hala işinin hakkını vermektedir. Efsane aktör Clint Easwood 83, Oscar ödülü sahibi Christopher Plummer ise 84 yaşını sürmektedir. Harry Potter film serisinde rol alan İngiliz oyuncu Maggie Smith 28 Aralık günü 82. yaş gününü kutlamıştır.

Related posts